УВАГА! НЕ ПРОПУСТІТЬ! ЧЕРГОВА ПОРЦІЯ СВІЖЕНЬКОЇ ІНФОРМАЦІЇ!

LIBRFRY ІНФОГРАФІКА

Інформаційна графіка або інфографіка  (англ. Information graphics; infographics) — це графічне візуальне подання інформації, даних або знань, призначених для швидкого та чіткого відображення комплексної інформації. Вона може покращити сприйняття інформації, використовуючи графічні матеріали для того, щоб підвищити можливості зорової системи людини бачити моделі і тенденції. Процес створення інфографіки можна розглядати як візуалізацію даних, створення інформаційних схем та моделей подання інформації.
Джерело:https://uk.wikipedia.org

Інфографіка зародилася в Америці, роком її появи прийнято вважати 1982 рік, коли в США стала виходити нова національна газета USA Today. Це друковане видання вперше відводить значну частину площі під інформаційні малюнки і графіки, й успіх і популярність газети сприяють швидкому поширенню інфографіки спочатку в Америці, потім у Європі. Зараз інфографіку використовують всі друковані видання та веб-ресурси.
Найпростіша інфографіка - графіки, карти, таблиці, логічні схеми, кругові діаграми. У більш складному вигляді інфографіка може комбінувати фотографії, текстові блоки, таблиці, діаграми, реконструкцію подій, бути представлена у вигляді коміксів, карикатур, емблем, ілюстрацій. Використовується будь-який образ, але він повинен ефективно передавати дані і виконувати конкретні завдання. Інфографіка дає можливість уявити великий обсяг самої різної інформації в організованому і зручному для сприйняття вигляді, і знаходить застосування в різних областях. Презентую вашій увазі використання інфографіки в бібліографічній  діяльності.