УВАГА! НЕ ПРОПУСТІТЬ! ЧЕРГОВА ПОРЦІЯ СВІЖЕНЬКОЇ ІНФОРМАЦІЇ!

FRESH-Видання


До 100-річчя від дня народження педагога, громадського діяча, письменника Чернігівська обласна бібліотека для дітей видала інформаційний бібліографічний список для організаторів дитячого читання «Василь Сухомлинський. Педагогічний і творчий спадок видатної особистості». 35 років віддав школі Василь Сухомлинський – заслужений учитель України, академік, Герой Праці, лауреат Державної премії ім. Шевченка. У виданні бібліотеки – розповідь про життєвий і творчий шлях педагога, про нащадків його педагогічної спадщини, які нині впроваджують в життя ідеї Сухомлинського в царині виховання підростаючого покоління. Крім абеткового покажчика творів Учителя, видання вміщує список документів із періодичних видань та інтернет-ресурсів – «Педагогічний спадок Василя Сухомлинського в сучасному науково-педагогічному дискурсі», «Творчий спадок Василя Сухомлинського в сучасному науково-педагогічному дискурсі», а також анотований перелік його книжок, що зберігаються в фондах Чернігівської обласної бібліотеки для дітей. 
Для практикуючих педагогів в брошурі – «Цінні дороговкази Василя Сухомлинського», вікторина та гра за його творами «Розумний квадрат», тест «Чи уважний ти читач?», побудований на основі оповідання «Усмішка».
 Завантажити матеріал:  Василь Сухомлинський. Педагогічний і творчий спадок видатної особистості


 
А ви святкуєте День відкриття Антарктиди? А День народження соломинки? Або може День народження Барбі? Ми теж ні, зате тепер в курсі ВСІХ свят! В одних країнах їх відзначають з розмахом, в інших - вельми скромно, практично непомітно. Але від цього вони не втрачають своєї важливості. Міжнародні та Всесвітні свята об’єднували і об’єднують людей, стираючи межі культурних відмінностей і даруючи масу позитивних емоцій та гарного настрою. 
Нове видання від інформаційно-бібліографічного відділу допоможе вам не пропустити жодного із свят.

Ловіть новий випуск! 
Як добре, що на світі існує календар - він щоразу нагадує нам про цікавинки та не дає забути, яким барвистим і різнобічним може бути кожен день, як багато на світі тем і проблем, і на що варто звернути увагу. Черговий випуск видання від інформаційно-бібліографічного відділу вже підготовлено. Видання місить довідки і рекомендаційні списки літератури про неформальні свята, що відбуваються протягом квітня - червня. Під час підготовки використано документи Чернігівської обласної бібліотеки для дітей. Тож welcome до бібліотеки. Немає коментарів:

Дописати коментар