День бла-бла-бла


 А чи любите ви робити бла-бла-бла? 👀Говорити, теревенити, точити ляси, балакати, цвірінькати, розводити балачки, висловлюватися, базікати, гелготіти – як тільки можна сказати! Чи це дивина української мови, що робити бла-бла-бла можна так красномовно і використовувати такі гарні слова? А як же навчитися цьому? Як робити бла-бла-бла навіть так, щоб вас всі слухали? Найперше правило – це великий словниковий запас. Чим багатша ваша мова, ти цікавіше вас слухати, тим більше у вас можливостей донести свою думку. Читайте книги українською мовою, обирайте гарні переклади, спілкуйтеся з людьми, візьміть за звичку вивчати неологізми, історизми та архаїзми. А ще не забувайте про слова-паразити: їх потрібно позбавлятися.
Але для того, щоб гарно гелготіти потрібно і працювати над дикцією. Для цього потрібно вивчати скоромовки та вірші, розповідати їх перед дзеркалом. Щоб навчитися гарно проговорювати скоромовкою потрібно чітко вимовляти кожен звук, спершу повільно, а потім швидше. Тренуватися над інтонацією, темпом та ритмом – і тоді у вас все обов’язково вийде. Тому не забувайте у день бла-бла-бла зробити гарне бла-бла-бла. 
А ще иявляється є навіть книжка з аналогічною назвою😏📕

Книги Дена Роема користуються на Заході заслуженою популярністю, а саме ця книга допомагає чітко розпізнати балаканину і багатослівність, замасковані під спілкування і передачу інформації. Просто використовувати слова і використовувати слова правильно - це зовсім не одне і те ж. З цим треба розібратися. Фішка книги У цієї книги їх три: - Фішка № 1. Автор книги пропонує мислити використовувати Бла-бламетр, прилад, що вимірює ефективність сказаних і написаних слів. - Фішка № 2. Живе мислення - наша карта, яка вказує шлях з Бла-Бланда. Це вихід, який пропонує автор. - Фішка № 3. Забавні і смішні, але дуже корисні малюнки. Від автора Причина появи будь-якого «бла-бла-бла» в тому, що ми просто забули, як використовувати обидва типи мислення: вербальний і візуальний. Протягом двадцяти тисяч років люди малюють картинки. І лише в останні п'ять тисяч років почався поступовий перехід від зображень до написання слів. Проблема в тому, що ми зайшли занадто далеко. Чим більше ми використовуємо слова і покладаємося на них, тим більш значущим стає наше вербальне мислення, а візуальне - більш легковажним. Баланс порушується поступово, і часто ми цього навіть не помічаємо. Зараз раптом стало зрозуміло: упс! - ми втратили половину мислення. Коли інформації стає занадто багато, «бла-бла-бла» паралізує нашу здатність її відтворювати. Знань стає так багато, що ми просто змушені відразу ж забувати деяку частину. Іноді «бла-бла-бла» виникає завдяки ненавмисно ми хочемо поділитися гарною ідеєю, але використовуємо для її опису неправильні слова. Іноді «бла-бла-бла» виникає через відсутність ясності в наших головах: якщо ми не впевнені в тому, що наша ідея досить хороша, то починаємо використовувати для її опису слова, властиві безглуздій або недостатньо продуманій ідеї. А іноді «бла-бла-бла» являє собою зло в чистому вигляді: ми знаємо, що наша ідея погана, але використовуємо слова для того, щоб відволікати слухачів від того, що думаємо насправді. Не всі слова однакові - неоднакові і різновиди «бла-бла-бла».
Закачати 👉 ТУТ


Популярні публікації